ÁLLÁSAJÁNLAT

Home / ÁLLÁSAJÁNLAT

Csatlakozzon a Cessio Zrt. csapatához, tapasztalt, komoly szaktudással rendelkező, remek hangulatú közösség vár itt Önre. Ez a diverzitás az, amely a szervezetünk központjában áll és a munkánkat meghatározza.

Nálunk fontosak az ötletek és a vélemények, hiszen együtt tudunk igazán kiemelkedőt alkotni. Amennyiben érdeklődik tevékenységünk iránt, netán hasonló területen szerzett tapasztalatokkal rendelkezik, vagy egyszerűen csak szimpatikusak a fentebb leírtak, akkor érdemes figyelemmel kísérnie aktuális állásajánlatainkat.

ÁLLÁSAJÁNLATOK

Feladatok:

  • kimenő és bejövő telefonhívások lebonyolítása: egyeztetés elmaradásban lévő lakossági ügyfelekkel;
  • fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése
  • a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • középfokú/felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 1 éves, hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • rendelkezik pénzügyi szolgáltatás-közvetítői MNB tanúsítvánnyal vagy a Hpt 219/D. §-ben leírt végzettségek egyikével; ill. amennyiben nem, úgy vállalja a tanúsítvány megszerzését a próbaidő alatt
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás
  • Magasfokú monotonitástűrés
  • Kétműszakos munkavállalás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, főállású munkaviszony
  • Kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • Megbízható munkahely és kultúrált környezet
Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a „Call Center munkatárs” megjelölésével küldje el a cessio@cessio.hu email címre.